Magic Academy
Αγαπητό μέλος του Magicschool,
καλοσόρισες!
Έχεις την ευκαιρία να διδακτείς πολλά πράγματα εδώ.Πριν αρχισεις να ποστάρεις όμως σε παρακαλώ διάβασε τους κανόνες!
Καλά να περάσεις και ο,τι απορία έχεις στο κατάλληλο τόπικ.
Ευχαρηστώ,το τημ

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Magic Academy
Αγαπητό μέλος του Magicschool,
καλοσόρισες!
Έχεις την ευκαιρία να διδακτείς πολλά πράγματα εδώ.Πριν αρχισεις να ποστάρεις όμως σε παρακαλώ διάβασε τους κανόνες!
Καλά να περάσεις και ο,τι απορία έχεις στο κατάλληλο τόπικ.
Ευχαρηστώ,το τημ
Magic Academy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Magic Academy

We made this scholl because we love magic and we want and you learn and love it!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

creepy anime series!!!

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1creepy anime series!!! Empty creepy anime series!!! Δευ Ιουν 04, 2012 5:07 pm

stavroylaki

stavroylaki

λοιπον αν και καινουργια... θα ηθελα σε αυτο το topic να αναπτυξω μια ιδιαιτερη μου ενασχοληση η οποια ισως σας αρεσει happy
παρακολουθω μαθαινω και δημιουργω βιντεο με διαφορα anime
anime ειναι τα γιαπωνεζικα καρτουν η κινουμενο σχεδια...
υπαρχουν εκατομυρια ανιμε για καθε παιδι...
εμενα προσωπικα το αγαπημενο μου anime ονομαζεται candy candy...
αλλα επειδη εδω θα αναπτυξω creepy anime (τρομαχτικα ανιμε) ας τσεκαρετε και πειτε μου γνωμες:
-elfen lied (13 episodes)-----> αυτο το ανιμε προσωπικα το εχω δει..... δεν το λες τρομαχτικο... αλλα ειναι περα για περα αντριχιαστικο... δυστυχως δεν μπορω να σας δωσω λινκς για πληροφοριες διοτι δεν μου επιτρεπεται ακομα... οποτε:

σχετικα με πληροφοριες: στο google μπορειτε να γραψετε "elfen lied" Και να βρειτε απο μονες σας πληροφοριες..

σχετικα με επεισοδια: α)παλι στο google γραφοντας "elfen lied episodes online
β)ειτε στο youtube γραφοντας "elfen lied episodes english sub"

σχετικα με AMV δηλαδη μουσικα βιντεο με αποσπασματα επεισοδιων συνδεδεμενα:στο youtube γραφοντας "elfen lied AMV"


ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΙΜΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΙΤΕΡΑ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΡΟΜΑΧΤΗΚΟΣ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΑΙΜΑ.... ΑΛΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΝΙΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ ΑΞΙΑ ... ΟΣΟΙ ΠΑΛΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

καλη παρακολουθηση και αν δειξετε αρκετο ενδιαφερον θα βρω και αλλα creepy ανιμε τα οποια μπορουν να σας αρεσουν happy
επεισης... αν υπαρξει συνχηνση με αυτο το topic θα παρακαλουσα την admin αντυχον συμβει κατι να διαγραφτει happy

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης